Solar Group – Zástupci vedení provincie Wejhaj navštívili SovElMash

Provincie Wejhaj je považován za jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst Číny. Za posledních 10 let se obyvatelstvo i velikost města zvětšila prakticky 10x. Co se týče objemu investic do vývoje inovačních technologií, nachází se Wejhaj na jedno z prvních míst v Číně.

Jak už víte, právě v tomto městě se úspěšně vyvíjí a popularizuje technologii Slavjanka společnost ASPP Weihai pod vedení Viktora Arestova. Technologie Dimitrije Dujunova a činnost Viktora Arestova byla několikrát zveřejněna v čínském tisku a byla podpořena vedením provincie Wejhaj. Zřejmé důkazy této podpory jsou získání Taišanského prvenství a grantu https://reg.solargroup.pro/site/newsinfo/736/bmy681, а také zařazení „Slavyanka“ do TOP-9 pokročilých technologií v oblasti úspor energie (https://reg.solargroup.pro/site/newsinfo/571/bmy681).

Příjezd několika členů delegace byl plánován a projednáván již na jaře 2019, ale nakonec byl pro nás zcela neočekávaný. Hosté nejspíš chtěli zažít skutečný pracovní proces v laboratoři SovElMaš a také to, jaké jsou technické možnosti jejich potenciálního partnera.

Vážení členové deleface jsou ředitel společnosti Hydrogen Power Equipment, ředitel centra pro vývoj technologií v oblasti energetické úspory a ochrany životního prostředí města Wejhaj, ředitel oddělení reforem a rozvoje, ředitel obchodního oddělení a také vedení obvodu Huancui města Wejhaj – se zájmem si prošli prostory laboratoře SovElMaš a seznámili se s týmem v čele s Dimitrijem Dujunovem.

Bez ohledu na vysoký status hostů a nedostatek času na přípravu, přijal Dimitrij Alexandrovič, tradičně v kostkované košili, radostně všechny hosty a zajistil adekvátní doprovod po jednotlivým kabinetech a výrobních prostorách společnosti. Setkání se konalo ve vřelé a pracovní atmosféře. Čínští zástupci odcestovali s dárkem v podobě manuálu o smíšeném vinutí, jehož autorem je D.A. Dujunov, plni dojmů a přání pomoci technologii Slavjanka na celosvětový trh. Ve videu se můžete podívat, jak návštěva probíhala!

📢 Sdílejte novinky a pozvěte přátele do skupiny!

Hlavní stránky a registrace do projektu: http://bit.ly/2ICU2Uv

FB skupina do které přidávám informace a novinky: https://www.facebook.com/groups/227713827898773/

Comments are closed.