Solar Group – Přehled roku 2018

Současný rok se blíží ke konci a jsme hrdí na to, abychom shrnuli práci projektu v roce 2018.

Během letošního roku se uskutečnilo mnoho klíčových rozhodujících událostí:

1) Na území „SovElMash“ byla zřízena laboratoř a experimentální pracoviště, které jsou ve skutečnosti miniaturou budoucí projektové kanceláře (projektová kancelář) plánované pro výstavbu v místě Alabusheva zvláštní ekonomické zóny (SEZ) Technopolis Moskva.
Nyní může tým testovat nejen motory a jejich parametry, vytvářet metody pro ně a předepisovat technické podmínky, ale také získá příležitost vyrábět první prototypy motorů s využitím technologie Duyunov na území SovElMash.

2) Testování motorových kol z Duyunov je v závěrečném stádiu, brzy se objeví první montážní množství rozměrů motorů 318 a 186.

3) Laserové zařízení bylo instalováno a uvedeno do chodu, díky čemuž celý proces, počínaje prováděním technických úkolů a končící výrobou, zkoušením a certifikacemi motorů s technologií Slavyanka, lze provést zcela v zařízeních společnosti.

4) Byly obdrženy nové patenty a byly podány žádosti o další patenty, díky nimž je intelektuální vlastnictví projektu doplněno.

5) Dohody o spolupráci byly podepsány s novými potenciálními zákazníky – společnostmi z Číny, Evropy a Ruska, což naznačuje zájem a význam této technologie.
Obdobně se rozvíjí objednávka právně příslušné dokumentace postupu spolupráce s budoucími zákazníky.

6) Vyvinuli jsme vlastní regulátor, který pracuje nejen s motory Duyunov, ale také s motory BLDC.

7) Společnost SovElMash přiřadila kód společnosti, která je developerem, pro označení výrobků a základních návrhových dokumentů v souladu s normou GOST 2.201.
To nám umožňuje provádět takové práce jako papírování, práce s vládními agenturami a strukturami a oddělení kontroly kvality na poměrně vážné úrovni.

8) Po několika měsících čekání byl projekt schválen pro vstup do Technopolis Moscow SEZ.
Nyní se tým pracuje na aktualizaci souboru dokumentů v předcházejícím podání (odhad, plán kalendáře apod.) Ke dni rozhodnutí, následné podepisování smlouvy se SEZ a získání statutu rezidenta.
Současně se připravuje řada přípravných prací pro další klíčovou fázi vývoje projektu – výstavbu inženýrského designu v areálu Alabushevo, který bude zahájen na jaře roku 2019.

9) Zahájena hromadná výroba motorů DA-90S a DA-100S v Číně technologií ASPP vedenou Viktorem Arestovem společně s Denzelem na základě licence od ASIPP. Tato akce je obrovským krokem v popularizaci technologie v zahraničí.
První dávka motorů je již v prodeji.

V investičním směru společnosti lze také zaznamenat řadu důležitých klíčových událostí:

10) Byla zahájena investiční smlouva, která upravuje právní předpisy. Vztah mezi projektem a investory.

11) V případě potřeby byl od partnera projektu obdržen záruční list o dodatečném financování projektu.

12) Byly pravidelné živé setkání s investory a partnery projektu, jejichž cílem bylo vzdělání veřejnosti o projektu, seznámení nově příchozích s technologií a umožnění výměny cenných zkušeností mezi partnery, které se konaly v různých městech Ruska, Kazachstánu a Běloruska

13) Provozní kancelář projektu byla otevřena v Chimki.

14) Pro rok 2018 se projekt Duyunov zvýšil 7krát:
– projekt přilákal 130 000 účastníků registrovaných na osobním účtu s dynamikou více než 1000 registrací za den

14) Bylo uspořádáno více než 150 pravidelných webových seminářů.

15) Byly zahájeny důležité inovace jako součást partnerského programu projektu – partnerský vzdělávací program, užitečná funkčnost osobního účtu a webináře pro partnery.

Všechno výše uvedené je důsledkem práce velkého počtu stejnojmenných lidí, včetně projektového týmu, investorů a partnerů.
Děkujeme všem za jejich přínos k naší společné věci. Říkáme s jistotou, že rok 2018 prošel mega-produktivně a pokračujeme!

Základní informace:
https://goo.gl/45M46g

FB skupina kde přidávám infomace a novinky:
https://www.facebook.com/groups/227713827898773/

Solar Group na YouTube:
https://goo.gl/HRv39t

Comments are closed.