Solar Group – Je možné vyrábět motory už v současné etapě?

Jeden z nejčastějších dotazů zadávaných Dimitriji Alexandroviči Dujunovovi – zda je možné již nyní přijímat a plnit zakázky na projektování motorů.
Dimitrij Alexandrovič odpovídá: v prostorách, které má nyní k dispozici tým v Zelenohradu je možné vyrábět menší série některých motorů.

V současnosti společnost SovElMaš sestavuje předobjednávku k výrobě první série elektromotorů průmyslového použití ve vlastních prostorách. Nový motor vytvořený týmem Dujunova má třídu energetické účinnosti IE3 v korpusu IE1 a vykazuje menší míru spotřeby elektrické energie při vyšším výkonu a kompaktních rozměrech motoru s osovou výškou 90. O tom jsme psali již dříve: https://reg.solargroup.pro/site/newsinfo/873/bmy681

Společnost zahájí výrobu menší série těchto motorů na svém výrobním úseku. Ale abychom dosáhli skutečně významných výsledků a vyrobili větší objem, společnost SovElMaš staví inovační centrum, jehož kapacita umožní realizovat velké zakázky.

Výroba a sestavení motorů probíhá ne v laboratoři, ale ve výrobním úseku. Avšak laboratoři a jejímu vybavení věnujeme velkou pozornost, jelikož její přínos není zanedbatelný: testují tam a potvrzují vlastnosti hotových elektromotorů, provádí zde příjem a předání, pravidelné i certifikační testování – vše, co je potřeba směrnicemi GOST. Bez toho nemůže fungovat výroba, stejně jako není možný prodej hotového výrobku.

https://reg.solargroup.pro/cs/site/newsinfo/889/bmy681

Comments are closed.