SkyWay – Steven Seagal navštívil Ekotechnopark

20. července 2019 SkyWay EkoTechnoPark v Maryině Gorce navštívil americký herec, filmový producent, scenárista, režisér, zpěvák, kytarista, šerif a válečný umělec Steven Seagal se svou ženou Erdenetuyou. Pár byl doprovázen titulem powerlifter, několika držiteli rekordů Guinessovy knihy, jedním z nejsilnějších mužů na světě, Kirillem Shimkem.

Hollywoodská hvězda se dlouhodobě zajímá o zdravý životní styl a zlepšování životního prostředí, což se odráží v práci Stevena Seagala, kde hraje v řadě filmů věnovaných boji proti ničení životního prostředí. Stačí si vzpomenout na roli odborníka na ropné požáry ve filmu „On Deadly Ground“, který zachránil Eskimos před ropnou katastrofou, v „Fire from below“ zkoumal ukládání toxického odpadu a v „Patriot“ Steven Seagal hrál lékařského specialistu, který se pokusil zastavit smrtící virus. Podle herce touha věnovat více času těmto projektům s cílem učinit svět lepším místem k životu a také povzbudit více lidí, aby se dívali na existující problémy „tak, jak to děláme“ (citát z rozhovoru) ) byl hlavním důvodem jeho návštěvy EkoTechnoPark.

Nadezhda Kosareva, generální ředitel společnosti String Technologies Co., provedla prohlídku tohoto centra za účelem testování, demonstrace a mezinárodní certifikace Yunitsky’s String Transport. Kromě svých klíčových zařízení se hosté seznámili s několika vzorky kolejových vozidel, jeli v unikaru, vysoce oceňovali pohodlí, jízdní vlastnosti dopravy SkyWay a nádherný výhled na okolní přírodu, která se otevírá z výšky téměř 14 metrů.

https://rsw-systems.com/news/steven-seagal-etp

https://jackings.net/skyway/

FB stránka, do které přidávám informace a novinky:

https://www.facebook.com/groups/407454252786068/

Comments are closed.