SkyWay – Innotrans 2018

V roce 2018 zaznamenala největší světová výstava dopravních technologií rekordní počet účastníků a hostů, prokázala 400 inovací a 155 světových premiér. Přilákalo 160 000 návštěvníků ze 110 zemí, 25 obchodních delegací z 18 zemí, kteří přijeli do Berlína, aby se podívali na 3 062 výstav. 89% účastníků vyjádřilo spokojenost s výsledky fóra, což je také ukazatel rekordů.

Zástupci developerské společnosti SkyWay navštívili stánky společností působících v segmentu relevantního a slibného vývoje. Výsledky analýzy ukázaly, že vedoucí představitelé trhu budou dále zdokonalovat stávající koncepce a zlepšovat nejrůznější aspekty provozu klasických vlaků a autobusů. Komfort, automatické řídicí systémy, alternativní paliva, pohodlná rozhraní a modely sdílení jsou na výstavě prezentovány a prezentovány v již dobře rozvinutém stavu. Je těžké říci, jaké karty mají konkurenti „v rukávech“, ale s největší pravděpodobností to jsou stejné vlaky, i když v jiném designu a s nějakým jiným softwarem.

Na druhou stranu, zájem o dopravu SkyWay byl docela hmatatelný: všichni vedoucí představitelé trhu navštívili náš stánek. SkyWay má jednu z nejvíce neobvyklých expozic na výstavě. Koneckonců, vysokorychlostní přeprava takového formátu je vzácností a to zejména s takovými exkluzivními rysy: maximální rychlost je 500 km / h, zatímco spotřeba paliva při této rychlosti je 0,93 kg / 100 cestujících × km, což je rekord na vysoké Rychlé kolové vozidlo.

Další pozornost na stánku společnosti SkyWay přitahovala díky tomu, že se jí zúčastnily klíčové osoby společnosti, s nimiž bylo možné si popovídat a získávat informace z první ruky. Novinkou byl osobně zůčastněn Anatoly Yunitskiy, generální návrhář společnosti SkyWay Technologies Co. a autor transportní koncepce společnosti SkyWay.

Jak uvedli pracovníci SkyWay z expozice, expozice působila na návštěvníky z několika důvodů velký dojem: jednak takový vývoj nebyl předtím představen, koncept je čerstvý a neočekávaný, z hlediska designu a technologie byl zpracován na vysoké úrovni. Zadruhé to nikdo neočekával od tradičně konzervativního a „tichého“ Běloruska. Současně společnost vytváří další věci: pokud stánek vykazuje takovou exkluzivní věc, co zůstává v zákulisí?
Byly oceněny také provozní vlastnosti nové dopravy: hosté stánku se zúčastnili průzkumu toho, co si myslí o některých konkrétních aspektech ergonomie v novém modulu SkyWay, který lze odhadnout na základě zkušeností s prohlídkou vystaveného vozidla . Podle výsledků průzkumu návštěvníků z 40 zemí bylo průměrné hodnocení jeho designu a snadnost použití asi 9 bodů z 10 možných.

Taková cesta je pro tvůrce společnosti SkyWay InnoTrans 2018 stánkem jednání, místem pro setkání a výměnu zkušeností s lídry na trhu při vývoji inovačních dopravních technologií a budoucích spotřebitelů našich služeb. Účastníci výstavy projevili velký zájem o projekt a je docela možné, že se tento zájem rozvine do plnohodnotné spolupráce. Kromě kolegů z odvětví dopravy byly zřízeny obchodní kontakty se zástupci ministerstva dopravy Bahrajnu, rozvojové společnosti Malajsie, vládních agentur Íránu a dalších zainteresovaných subjektů.

Comments are closed.