Kam se SkyWay posunul od roku 2015?

Poprvé jsem projekt SkyWay viděl v listopadu 2015. V tu chvíli asi jako každý jsem to viděl na začátku jako sci-fi. Když vidíte projekt, který chce udělat revoluci v dopravě (a tím to jen začíná) těžko tomu věříte protože je to hodně velká myšlenka v porovnání s ostatními projekty. Navíc je tu tolik podvodů, že má člověk problém už vůbec něčemu věřit. Proto nové lidi naprosto chápu a říkám jim, jděte co nejvíce do hloubky tohoto projektu. Čím víc hlouběji zajdete, tím více informací mít budete a dozvíte se víc a víc.

Kdo tento čas neobětuje, pak už je to jeho volba a není mu pomoci. Dnes vydělávají informace, je informační doba. Říkám jim teď, ať v tom zkusí najít nějakou špínu a ve finále zjistí, že je to opravdový seriozní projekt BEZ KONKURENCE (ať mi tu konkurenci někdo ukáže). V článku „Jak si vybrat projekt“ jsem psal, že ze všeho nejdůležitější je zakladatel/CEO. Pan prof. Junický vždy chtěl změnit svět k lepšímu a na této myšlence pracoval 38 let než se dostal do realizace. Tedy dnes už 42 let. Prosil se o peníze např. i parlamentu ale nikdo mu nikdy peníze na výstavbu polygonu nedal a když už se začalo dařit v Litvě tak ho nakonec zničila tehdejší korporátní konkurence a musel z Litvy odejít. Čím si musel projít vám ukáže toto video.

Aby  se tento projekt mohl realizovat ve světě, je potřeba postavit testovací polygon na kterém se tato technologie certifikuje a hlavně slouží podobně jako autosalon. Zákazník nebo různé delegace vlád jezdí do ekotechnoparku kde se o technologii dozví nejdůležitější informace a hlavně se můžou projet a vidět to celé na vlastní oči. Jak jsem psal, pan Junický v minulosti nedostal peníze na výstavbu a proto byla nejlepší možnost crowdinvesting. Oceněno je celkem 400 mld akcií. 51% si nechává pan Junický pro majoritní většinu. Pan Junický podepsal smlouvu o crowdinvestingu s fondem SkyWay Invest group a tento fond má za úkol shánět investory kteří za investici dostávají „zálohy na akcie – tzv. předakcie“. Ještě to nejsou akcie protože akcie obdržíme se vstupem na burzu. Náš fond SkyWay Invest Group (SWIG) má přiděleno k distribuci 26% „předakcií“ a zbytek mají ostatní fondy jako například SkyWay Capital. Tímto se tedy financuje výstavba ekotechnoparku kde se už úspěšně zcertifikovala městská a vyhlídková (rekreační) doprava. Bude se stavit ve světě na základě předzakázek, obdržíme akcie a buď je prodáme nebo necháme růst na ceně a pobírat roční dividendy. To, že je právně vše v pořádku a věci kolem celého projektu už si budete muset ověřit sami, protože se tomu nechci v tomto článku věnovat. Já už to beru jako samozřejmost.

Ekofest a účast na největších strojírenských a technologických událostech

Aby byl SW vidět, musí jeho team objíždět svět a pořádat konference. Mimo toho je tu Ekofest a to je každoroční svátek SW. Příznivci z celého světa se každý rok sjedou na tuto událost, vidí projekt a všichni tím žijí. Dále se SW musí účastnit nejprestižnějších veletrhů z oblasti strojařiny, technologie a inovací jako je například Innotrans v Berlíně a stává se tak nejnavštěvovanějším stánkem. Popularita a zájem o SW obrovsky roste.

Kam se tedy SW posunul?

Když jsem se v listopadu 2015 přidal, byl jen betonový základ hlavní budovy a téměř vše jen 3D modelace na videu. Dnes je zcertifikována vyhlídková (rekreační) a dokonce už i městská doprava. Model vysokorychlostní dopravy je ve výrobě a uvidíme jej už na Ekofestu 2018 (ale ještě ne v provozu). Ektotechnopark jde do finále a už se budou realizovat předzakázky ve světě. Myslím si, že tohle video mluví za vše.

Na závěr

Kdo najde v tomto projektu ten potenciál a velikost oproti jiným projektům a nebude líný pátrat, těm rád pomohu a zodpovím otázky protože jsou to lidi, co smýšlí podobně jako já. Já nikoho přesvědčovat nemohu a ani nechci. Ukazuji, že je tu nějaká cesta a velká myšlenka jak se dostat k obrovskému děditelnému majetku a nestojí nám už nic v cestě. SkyWay je z nejhoršího venku a teď si bude úspěšně realizovat na základě kontraktů projekty ve světě. 🙂

Důležité odkazy

Osobní web pana prof. Junického: http://yunitskiy.com/

Oficiální web SW: http://sw-tech.by/

Moje základní informace a registrace: https://goo.gl/My3ocq

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *