Namotivovaný každý den!

Čím jsem starší, tak už si skoro denně opakuji, že nesmím promarnit čas. Je to pocit uvnitř mě který mi denně říká že čas musím věnovat jen tomu co má smysl. Naučil jsem se základní pravdu o světě a následně se chtěl od systému odprostit. Začal jsem hledat řešení (jak píšu v předchozím článku). Motivaci dodává i to, že čím dřív budu mít majetek nebo business vybudovaný, tím dřív přijde svoboda. tzn. moct být třeba každý týden na jiném místě.

Nechci být „ovečka“ s hypotékami na auto, na barák, která pracuje 10 hodin denně ve fabrice a ani neví kam si dobře uložit výdělky aby je neměl ohrožené před státem nebo před krádeží, krachem apod. Nehledám si vztah, neplánuji dítě, svatbu, barák v tomto věku. Nejdříve musím něco vybudovat a pak s rodinou žít kvalitní život u moře v dobré a pozitivní atmosféře. Nenechte nikoho, aby vám říkal co můžete a co ne (zákony samozřejmě respektuji). Kdo mi nebo okolí bude škodit, vypořádám se s ním ať to stojí co to stojí. Od žádného hlupáka si nenechte ničit život. Za svůj život si můžete jen vy a nikdo jiný. Nechci litovat ve 30-ti, že jsem neudělal věci tak jak jsem je mohl udělat. Žijeme jen jednou a já svůj život považuji za hodně cenný protože vím, že to co tady zažíváme už znovu nebude. Je mi 22 let, dávám výpověď a jedu pryč. Kdybych výpověď nedal, život by mi připadal že plyne strašně rychle protože bych každý den dělal víceméně na jednom místě furt to samé (tzv. kolotoč). 😀 Proto lidi furt říkají, že čas rychle letí. Kdyby dělali to co je baví, každý den něco jiného, byli z toho nadšení, měli celý den volný tak pak je to o něčem jiném. Čtyři roky budování značky stojí za svobodu místo toho pracovat celý život pro sen toho, kdo vás zaměstnává.

Nikdy jsem nevyzkoušel žádné tvrdé drogy (pervitin a spol.) protože si života cením a stačí mi mít klid a žít u moře. Nemůžu si dovolit tomu podlehnout. Vím, že pomocí drog bych mohl spadnout a vybočit z cesty nebo ji dost zkomplikovat. Proto si denně pouštím hudbu, která mi opakuje, že konám správně a poslouchám jen ty interprety se kterýma se ztotožním. Začátky jsou vždy nejhorší ale musíte přes ně přejít. Jak přijde první úspěch, ten úspěch ukážete, tím ukážete sobě i ostatním že to opravdu jde a začne se dařit víc a víc a taky vás to víc bude bavit a samozřejmě nakopne. Je jasné, že pokud se aktuálně nedaří je třeba si uvědomit, že může být něco špatně a zlepšovat to. Tím se posouváte na další level ikdyž si to ani neuvědomujete a za půl roku budete mít znalosti, které jste před tím rokem vůbec nechápali.

Jedu na minimálně půl roku na Bali beze strachu. Těším se protože mě to tam moc táhne jelikož vím, že je to pro mě to pravé. Vím, že nebudu litovat že jsem to neudělal. Život tady u nás ve Vsetíně mi nic moc neříká. Jeďte naplno za tím co chcete a hlavně neposlouchejte druhé. 🙂

Byl jsem v mínusu ale díky motivaci jsem došel do této fáze kdy můžu věci které jsem jen chtěl realizovat. Důležitá je vize, hledat řešení jak ji dosáhnout a neustále se přibližovat a nezastavit. Pro příklad. Pokud máte sen pracovat v Americe, pak si o ní zjišťujte informace. Kolik stojí bydlení, učte se Anglicky, přidejte se do FB skupin kde jsou Češi a Slováci z Ameriky. Udělejte si pro to potřebnou rezervu přejděte přes odvahu a konejte. Věnujte své vizi pozornost.

Motivací už mám každý den automaticky díky těmto faktům které si uvědomuji. Chuť žít vyjimečny život.

Už v době, kdy jsem měl rok před maturitou jsem si tohle každé ráno pouštěl a doufal jsem, že se z tama prostě dostanu. 😀 Chtěl jsem, aby se už konečně vše odvíjelo ode mě a ne od školy. Teď bych nejraději stopl čas, protože vše je jak má být. 😀

Tyto články nejsou dělány podle žádných osnov a pravidel. Jsou to věci z mého života a úhlu pohledu které fungují. Každý by měl mít svůj zdroj motivace a toho, kdo mu ukáže možnou cestu.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *