Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Mým cílem je teď do dalšího bull runu ale i během něho co nejvíce díky obchodování kumulovat BTC.

Jak jsem začal? Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval se obchodováním s ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do etherea, bitcoinu později litecoin aj. a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu. Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. V druhé polovině minulého roku jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. V lednu přišla korekce ale furt jsem na krásných ziscích oproti minulému roku a dále kumuluji kryptoměny. Aktuálně jsme před dalším cyklem, bull runem, novým maximem a chci toho využít.


MCG je spíše pro pokročilé v oblasti kryptoměn. Pokud už nechcete kryptoměny jen držet ale naučit se i sám obchodovat tzn. technickou analýzu. Není to sprint ale maraton, nejde se to naučit za týden ani měsíc ale troufám si říct, že MCG jsou největší profíci na CZ/SK v obchodování. Do placené telegram skupiny (mobilní aplikace) dostáváte signály který coin a za jakou cenu nakoupit a to včetně technické analýzy. Nakoupíte a prodáváte pak v zisku. Je potřeba počítat s tím, že jak se trh rychle pohybuje tak některý signál nemusí vyjít a od toho jsou stop-lossy které nastavujete a když jdete například do -6%, obchod se uzavře a prodá. Zkušenost u MCG se ztrátovými obchody je minimální (viz. telegram skupina vyhodnocené tipy). Je to tzv. řízení rizika. Poznal jsem, že za krátkodobé nebo střednědobé obchodování si vydělám mnohem víc než za dlouhodobé držení.

Obchodní signály

Pocházejí přímo z dílny MCG. Signály nekopírují z FREE zahraničních skupin jak to dělají ostatní konkurenční skupiny a právě proto se od nich odlišují v mnohem lepší úspěšnosti. Když trh krvácí nedělají “mrtvého brouka” ale volí jinou obchodní strategii a posílají i signály na páku (SHORT/LONG).

Kolik na obchod investuji a kolik si vydělám?

Příklad: Aktuálně je trh před novým cyklem a bull runem a btc se nachází kolem ceny $6500. Na obchod dávám minimálně 0,05 btc a to je na české koruny  při tomto kurzu btc 7315 czk. Obchod uzavírám/prodávám na 10%, 20%, 30% nebo více podle targetu. Takže pokud mám z 0,05 btc zisk 20% to je 0,05 +0,01 btc = 1463 czk zisk za jeden obchod. Kolik kdo investuje záleží na každém, až se dostaneme do bull runu, budu dávat i dvojnásobné částky na obchod a až bude btc například zase $20000, bude to při tomto kurzu například 0,1btc a co to je 14626 czk na obchod. To furt ale uvádím jen minimální částky. 🙂

Členství

Pokud nejmenší členství stojí 1000 czk na měsíc, pak každému dojde, že už po prvním signálu pokud dosáhnu 20% jak jsem uváděl, získávám vklad zpět + zisk navíc. Je tedy potřeba zaplatit členství a mít ještě kapitál na burze který otáčíte. Emoce hrají velkou roli a jak jsem psal, měli byste být v klidu. Hlavně na začátku. Za poslední půl rok kdy šel trh dolů, jsem se naučil obchodovat i za této situace. MCG není jen o signálech ale abyste se naučili do budoucna sami obchodovat. Tedy i o vzdělávání


WEB: https://mikecryptogroup.cz/


Pokud si budete kupovat členství, uveďte do poznámky jackings. Pokud přes kryptoměnu, napište mi pak. Jako sponzor a doporučující vám pak pomůžu jak v chatu tak i na skype.


FB STRÁNKA: https://www.facebook.com/mikecryptogroup/


FREE TELEGRAM: https://t.me/joinchat/AAAAAEyL0qFC1giKTvMqDA


A výsledky?

Výsledky obchodů v telegram skupině „Vyhodnocené tipy“ mluví za vše. Co den, to signál a co den, to profity. 🙂

Ukázka mých výsledků