Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Čím více institucí a peněz v kryptotrhu bude, tím se průběžně bude volatilita snižovat a proto je dobré být na začátku a využít toho.

Můj příběh a jak jsem začal: Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval se obchodováním s ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do etherea a do bitcoinu a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu. Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. V druhé polovině minulého roku jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. V lednu přišla korekce ale furt jsem na krásných ziscích oproti minulému roku. Dnes jsme těsně před dalším HYPEM (novým cyklem) a novým maximem. Pro ty kteří se chtějí v tomto oboru nebo odvětví vzdělávat a třeba se tím i živit nebo si vydělat na dům či auto, představím vám Mike Crypto Group který je vhodný pro začátečníky ale i pokročilé a zkušené obchodníky. Nejdříve jsem byl skoro rok u Crypto Kingdom u kterých jsem procházel začátky jak obchodovat na burze. Nyní jsem u MCG se mi líbí dvakrát tolik, jsou to skuteční profesionálové kteří dřeli a jejich cíle jsou podobné těm mým.


MCG je jak pro začátečníky v oblasti kryptoměn, tak i pro pokročilé. Dokonce i pro ty, kteří ještě neví jak si bitcoin zakoupit nebo neumí s burzou. Pokud jste začátečník, není nic snadnějšího než si pomocí videí od MCG nebo mojich zjistit, jak si zakoupit btc nebo ltc či eth, jak ho přesunout na burzu a jak na burze obchodovat a další. Ten kdo neumí sám obchodovat na burze nebo se teprve učí nebo se chce do toho teprve dostat je toto vhodná příležitost. Do placené telegram skupiny (mobilní aplikace) dostáváte signály který coin a za jakou cenu nakoupit a to včetně technické analýzy. Nakoupíte a prodáváte pak v zisku. Je potřeba počítat s tím, že jak se trh rychle pohybuje tak některý signál nemusí vyjít a od toho jsou stop-lossy které nastavujete a když jdete například do -6%, obchod se uzavře a prodá. Zkušenost u MCG se ztrátovými obchody je minimální (viz. telegram skupina vyhodnocené tipy). Je to tzv. řízení rizika. Poznal jsem, že za krátkodobé nebo střednědobé obchodování si vydělám mnohem víc než za dlouhodobé držení.

Kolik na obchod investuji a kolik si vydělám?

Příklad: Aktuálně je trh před novým cyklem a bull runem a btc se nachází kolem ceny $6500. Na obchod dávám minimálně 0,05 btc a to je na české koruny  při tomto kurzu btc 7315 czk. Obchod uzavírám/prodávám na 10%, 20%, 30% nebo více podle targetu. Takže pokud mám z 0,05 btc zisk 20% to je 0,05 +0,01 btc = 1463 czk zisk za jeden obchod. Kolik kdo investuje záleží na každém, až se dostaneme do bull runu, budu dávat i dvojnásobné částky na obchod a až bude btc například zase $20000, bude to při tomto kurzu například 0,1btc a co to je 14626 czk na obchod. To furt ale uvádím jen minimální částky. 🙂

Obchodní signály

Pocházejí přímo z dílny MCG. Signály nekopírují z FREE zahraničních skupin jak to dělají ostatní konkurenční skupiny a právě proto se od nich odlišují v mnohem lepší úspěšnosti. Když trh krvácí nedělají “mrtvého brouka” ale volí jinou obchodní strategii a posílají i signály na páku (SHORT/LONG).

Členství

Pokud nejmenší členství stojí 1000 czk na měsíc, pak každému dojde, že už po prvním signálu pokud dosáhnu 20% jak jsem uváděl, získávám vklad zpět + zisk navíc. Je tedy potřeba zaplatit členství a mít ještě kapitál na burze který otáčíte. Emoce hrají velkou roli a jak jsem psal, měli byste být v klidu. Hlavně na začátku. Za poslední půl rok kdy šel trh dolů, jsem se naučil obchodovat i za této situace. MCG není jen o signálech ale abyste se naučili do budoucna sami obchodovat. Tedy i o vzdělávání


WEB: https://mikecryptogroup.cz/


Pokud si budete kupovat členství, uveďte do poznámky Jan Krpenský / Jackings. Pokud přes kryptoměnu, napište mi pak. Jako sponzor a doporučující vám pak pomůžu jak v chatu tak i na skype.


FB STRÁNKA: https://www.facebook.com/mikecryptogroup/


FREE TELEGRAM: https://t.me/joinchat/AAAAAEyL0qFC1giKTvMqDA


A výsledky?

Výsledky obchodů v telegram skupině „Vyhodnocené tipy“ mluví za vše. Co den, to signál a co den, to profity. 🙂

Ukázka mých výsledků