Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Mým cílem je teď do dalšího bull runu ale i během něho co nejvíce díky obchodování kumulovat BTC díky TOP vybraným technologickým altcoinům.

Jak jsem začal? Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal Ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval jsem se obchodováním s Ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do Etherea, Bitcoinu později Litecoinu aj. a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu a decentralizovaných finaních (DEFI). Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. Od druhé poloviny roku 2017 jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. Začínal jsem u Crypto Kingdom u kterých můžete kryptoměny i těžit a nemusíte se o nic starat. Potom jsem byl přes bear market u Mike Crypto Group který se pak spojil s Crypto Kingdom. V lednu 2018 přišla korekce velkého cyklu. Aktuálně teď v roku 2020 jsme po konsolidaci před dalším cyklem / bull runem, novým maximem a chci toho využít dvakrát tolik. Momentálně si platím členství a jsem u Golden Pocket a chci trhům věnovat většinu svého volného času. 🙂

Kdo se naučí sám bez botů a tipů obchodovat, tomu už vzdělání a zkušenosti nikdo nevezme. Obchodování tu bude vždy ať už na kryptoměnách nebo na klasických trzích. Já jsem našel svou cestu která funguje pomocí Fibonacci a Elliott wave tradingu. Golden Pocket je momentálně špička na CZ/SK. Výsledky predikcí jsou prokázány přímo z burz a každodenním updatem analýz. Děláme krátkodobé i dlouhodobé obchody a každý si najde svoje. Několikrát za týden jsou živá vysílání. Každodenní update predikcí jak kryptoměn tak i klasických trhů. Kdo se rozhodne zapojit a potřeboval pomoc jak přes chat tak i skype, může se ozvat a probereme to. A to je přesně to, co mě na této práci kromě obchodování baví. 

Rozhovor s Markem

Další rozhovor s Markem konkrétně o Elliott waves

Kurzy a školení

Nejlepší věc v obchodování po všech zkušenostech s Crypto Kingdom  a MCG, co jsem mohl udělat bylo to, že už jsem byl „pokročilý“ v obchodování a koupil jsem si obě části kurzu od Marka Vaňhy. Je radost ho mít tady a ještě v ČR. Je jednou z elit v obchodování. Naučil jsem se teorii Elliott waves ale trvalo to dlouho a několikrát to celé shlédnout. Testovat a aplikovat v praxi, sledovat každý jeden webinář a být do toho zapálený. Vyhrazuji si na to většinu času každého dne. Říkám to i ve svém videu, fibonacci je všude kolem nás, tvoří se podle této matematické posloupnosti lidské tělo, dna, galaxie, rostliny, hurikány a spoustu dalšího. Tato posloupnost funguje i v obchodování a v kombinací s elliott waves která obchoduje na základě davového chování, to s touto kombinaci dává neskutečnou sílu v pravděpodobnostním tradingu. Když vidím například ukázkovou 5ti vlnovou strukturu která odpovídá fibonacci pravidlům, hladinám a divergencím, pak je to dokonalý setup na short ABC/triangl korekce a je jedno, jestli obchodujete scalpy, swingové nebo dlouhodobé obchody.

UPDATE 8.4.2021: Už mám zakoupené i nové třetí školení 🙂

Může jít o obrázek text, kde se píše INSTITUČNÍ ELLIOTT WAVE TRADING ONLINE Obsah kurzu KNOW-HOW Co se naučím? 12 LEKCI Úvodní lekce- základni pojmy, nastaveni, tipy. triky, doporučen Market Structure základy Volume profile detailn rozbory Volume profile nastaveni argetu Akumu Lokáln top 16 STRATEGII Jak snadne ajednoduše identifikovat trend Definovatk kutečné supporty rezistence Obchodovat Technika Trading použiti Jak profilu knotu stupu, ystupu, R.R set vystupu, R:R lejčastejši chyby tradingu Délka online kurzu: 8h 55min využit distribuci Kdy obchodu Kam Stop Targety Sniperskou techiku tradingu knotu kombinovat price action pozic, SI TP správne Jak yvarovat tăm nejcastéjsim chybám

Není k dispozici žádný popis fotky.

Jak obchoduji kryptoměny, forex a jaké mám zkušenosti?

 

Výsledek obrázku pro youtube button png

 

Co když nebudu spokojen/á?

Nevím, co víc už si přát. 🙂 Každý má možnost si na měsíc zaplatit členství a otevřít si demo účet u brokera a sám si analýzy vyzkoušet bez vlastních peněz na demo účtu a v případě, že nebudete spokojen/a si můžete nechat vrátit peníze.