Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Mým cílem je teď do dalšího bull runu ale i během něho co nejvíce díky obchodování kumulovat BTC.

Jak jsem začal? Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal Ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval se obchodováním s ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do Etherea, Bitcoinu později Litecoinu aj. a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu. Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. Od druhé poloviny roku 2017 jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. Aktuálně jsme před dalším cyklem, bull runem, novým maximem a chci toho využít dvakrát tolik. Začínal jsem u Crypto Kingdom u kterých můžete kryptoměny i těžit a nemusíte se o nic starat. Potom jsem byl přes bear market u Mike Crypto Group který se nedávno spojil s Crypto Kingdom. V lednu 2018 přišla korekce ale furt jsem na krásných ziscích oproti minulému roku a dále kumuluji kryptoměny. Momentálně si platím členství a jsem u Golden Pocket a chci trhům věnovat většinu svého času. 🙂


Kdo se naučí sám bez botů a tipů obchodovat, tomu už vzdělání a zkušenosti nikdo nevezme. Obchodování tu bude vždy ať už na kryptoměnách nebo na klasických trzích. Já jsem našel svou cestu která funguje pomocí Fibonacci a Elliott wave tradingu. Golden Pocket je momentálně špička na CZ/SK. Výsledky predikcí jsou prokázány přímo z burz a každodenním updatem analýz. Děláme krátkodobé i dlouhodobé obchody a momentálně už i přes bota (3 commas) takže každý si najde svoje. Několikrát za týden jsou živá vysílání. Každodenní update predikcí jak kryptoměn tak i klasických trhů. Kdo se rozhodne zapojit a potřeboval pomoc jak přes chat tak i skype, může se ozvat a probereme to. A to je přesně to, co mě na této práci kromě obchodování baví. Proběhl se členy první workshop ve Zlíně. 

  

Jak to vypadá na streamech?

Jednou za čas se koná vysílání i pro veřejnost a zde je záznam posledního

Rozhovor s Markem

Další rozhovor s Markem konkrétně o Elliott waves

Kurzy a školení

Nejlepší věc v obchodování po všech zkušenostech s Crypto Kingdom  a MCG, co jsem mohl udělat bylo to, že už jsem byl „pokročilý“ v obchodování a koupil jsem si obě části kurzu od Marka Vaňhy. Je radost ho mít tady a ještě v ČR. Naučil jsem se teorii Elliott waves ale trvalo to dlouho a několikrát to celé shlédnout. Testovat a aplikovat v praxi, sledovat každý jeden webinář a být do toho zapálený. Vyhrazuji si na to většinu času každého dne. Říkám to i ve svém videu, fibonacci je všude kolem nás, tvoří se podle této matematické posloupnosti lidské tělo, dna, galaxie, rostliny, hurikány a spoustu dalšího. Tato posloupnost funguje i v obchodování a v kombinací s elliott waves která obchoduje na základě davového chování, to s touto kombinaci dává neskutečnou sílu v pravděpodobnostním tradingu. Když vidím například ukázkovou 5ti vlnovou strukturu která odpovídá fibonacci pravidlům, hladinám a divergencím, pak je to dokonalý setup na short ABC/triangl korekce a je jedno, jestli obchodujete scalpy, swingové nebo dlouhodobé obchody.

Jak obchoduji kryptoměny, forex a jaké mám zkušenosti?

 

Výsledek obrázku pro youtube button png

 

Co když nebudu spokojen/á?

Nevím, co víc už si přát. 🙂 Každý má možnost si na měsíc zaplatit členství a otevřít si demo účet na burze/u brokera a sám si analýzy vyzkoušet bez vlastních peněz a popřípadě, že nebudete spokojen/a si můžete nechat peníze vrátit. Chce to vlastně jen umět ovládat burzu a dál se zlepšovat.

31.10.2019 – Vážným zájemcům jsem schopný poskytnout můj report přímo z XTB. 🙂