Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Mým cílem je teď do dalšího bull runu ale i během něho co nejvíce díky obchodování kumulovat BTC.

Jak jsem začal? Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval se obchodováním s ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do etherea, bitcoinu později litecoin aj. a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu. Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. Od druhé poloviny roku 2017 jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. Aktuálně jsme před dalším cyklem, bull runem, novým maximem a chci toho využít dvakrát tolik. Začínal jsem u Crypto Kingdom u kterých můžete kryptoměny i těžit a nemusíte se o nic starat. Potom jsem byl přes bear market u Mike Crypto Group který se nedávno spojil s Crypto Kingdom. V lednu 2018 přišla korekce ale furt jsem na krásných ziscích oproti minulému roku a dále kumuluji kryptoměny. Momentálně si platím členství a jsem u Golden Pocket.


Kdo se naučí sám bez botů a tipů obchodovat, tomu už vzdělání a zkušenosti nikdo nevezme. Obchodování tu bude vždy ať už na kryptoměnách nebo na klasických trzích. Já jsem našel svou cestu která funguje pomocí Fibonacci a Elliott wave tradingu. Golden Pocket je momentálně špička na CZ/SK. Výsledky predikcí jsou prokázány přímo z burz a každodenním updatem analýz. Děláme krátkodobé i dlouhodobé obchody a momentálně už i přes bota takže každý si najde to svoje. Několikrát za týden jsou živá vysílání. Každodenní update predikcí jak kryptoměn tak i klasických trhů. Kdo se rozhodne zapojit a potřeboval pomoc jak přes chat tak i skype, může se ozvat a probereme to. A to je přesně to, co mě na této práci kromě obchodování baví. Navíc už brzy bude první workshop na kterém se uvidíme osobně. 

  

Moje recenze a zkušenost

Jak obchoduji forex na XTB

Co když nebudu spokojen/á?