Hosté z Jižní Ameriky v Ekotechnoparku

Nedávno se stali hosty SkyWay EkoTechnoParku zástupci projektu Nueva Lima z Peru, vedeného jeho prezidentem Claudiem Alejandrem Solla Suarezem. Cílem projektu je vytvořit ekologické a technologické město 120 km od peruánského hlavního města, které splňuje moderní požadavky.

Město Nuevo Lima, jehož stavba je spravována společností Zolla S.A.C., bude tvořena různými zónami jako obytných, průmyslových, obchodních a zábavních prostor. Nueva Lima koncept zahrnuje vytvoření městského prostředí, který není škodlivý pro přírodu, a zároveň poskytuje vysokou kvalitu života občanů.

SkyWay pro projekt Nueva Lima je příležitostí k vytvoření dopravních tepen komunikace uvnitř i mimo město. Použití řetězcové dopravy může určovat rozvojovou strategii města Nueva Lima jako lineární město, jehož fungování je poskytováno a do značné míry určeno inovačním dopravním systémem SkyWay.

Pro informaci: Claudio Alejandro Solla Suarez je vlivný podnikatel, pastor, televizní moderátor a politik, který nedávno zahájil prezidentskou kampaň politické strany Perú Nuevo.

http://rsw-systems.com/news/nueva-lima-skyway

http://jackings.net/skyway/

Comments are closed.