Výsledek obrázku pro crypto kingdom logoCrypto Kingdom je spíše pro začátečníky v oblasti kryptoměn. Pro ty, kteří ještě neví jak si bitcoin nebo jiný altcoin zakoupit nebo ještě neumí s burzou. Pokud jsi začátečník, dostaneš podklady pomocí kterých se naučíš základy. Jak nakoupit bitcoin a jiné kryptoměny, jak je správně uložit, jak je poslat na burzu a další. Ten kdo neumí sám obchodovat na burze nebo se teprve učí nebo se chce do toho teprve dostat je toto vhodná příležitost. Do mobilní aplikace dostáváte signály který coin a za jakou cenu nakoupit, pak nakoupíte a prodáváte se ziskem. Je potřeba počítat s tím, že jak se trh rychle pohybuje tak některý signál nemusí vyjít a od toho jsou stop-lossy které nastavujete a když jdete například do -6%, obchod se uzavře a prodá. Je to tzv. řízení rizika. Signály jsou jen jeden z více produktů. Poznal jsem, že za krátkodobé nebo střednědobé obchodování si vydělám mnohem víc, než za dlouhodobé držení.

Kolik investuji a kolik si vydělám?

Příklad: Na signály dávám většinou 0.07 btc a to je na koruny při kurzu $4000 za btc asi 6300 czk. Většinou dosáhnu přes 10% zisk a prodávám protože nechci být ve stresu ale chci být co nejvíce stabilní a v klidu. To znamená, zadám příkaz, ze vkladu spočítám 10%, přičtu ke vkladu a za tuto cenu pak prodávám. Tzn. z 0,07 btc mam 0,007 btc zisk a to je asi 630 czk zisk za jeden signál a ještě se to při dosažení procent většinou přes noc samo prodá ale dávám si i alerty a jedu i dál.

Členství

Pokud nejmenší členství stojí 1000 czk na měsíc, pak každému dojde, že už po dvou signálech pokud dosáhne 10% získává vklad zpět. Je tedy potřeba si zaplatit členství a mít ještě kapitál na burze který otáčíte. Doporučuje se na signál maximálně 0,1 btc a už i to je dost. Emoce hrají velkou roli a jak jsem psal, měli byste být v klidu. Hlavně na začátku. Za poslední půl rok kdy šel trh dolů, jsem se naučil obchodovat i za této situace. Crypto Kingdom není jen o signálech, ale abyste se naučili do budoucna sami obchodovat.

Byl vydán pro každého kdo má alespoň stříbrné členství 50 hodinový kurz technické analýzy a osobnosti tradera.

8 DENNÍ VIDEOTRÉNINK DO MESSENGERU ZDARMA

Živá vysílání a akce

Jedním z důvodů, proč je Crypto Kingdom pro začátečníky ale i pro pokročilé jsou kvalitní vzdělávací videa a to už téměř o všem co se kryptoměn týká. Nechybí ani pravidelná živá vysílání. Pořádali i výpravy se svými členy do zahraničí k moři.