SKYWAY, TRANSNET – Pokrok se zastavit nedá

Převratný projekt XXI. století a vy máte možnost se stát spolumajiteli této technologie

Akademie soukromého investora u SkyWay Invest Group. Máte možnost získat vzdělávací balík o finanční gramotnosti a zisk bonusu ve formě záloh na podíly SkyWay technologie. Jsou to tzv. před-akcie, nikoliv ještě cenné papíry. Jedná se o crowdinvesting. Po vstupu na veřejnou burzu bude nominální hodnota jedné akcie $1 která neustále poroste díky tomu, že se SW bude rozšiřovat do celého světa. Dividendy budeme pobírat jednou za rok. Již teď se děje kapitalizace, začínají se realizovat adresné projekty a peníze už SW přijmá za technické dokumentace.

SkyWay je nový nadzemní dopravní systém, v němž je provoz uspořádán pomocí závěsných strunových kolejnic natažených mezi podpěrami. Rychlost vysokorychlostního modelu může dosáhnout přes 500 km/h a jejich pohyb je regulován automaticky. SkyWay zajišťuje transport lidí i nákladu. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/SkyWay

SW má patentované technologie. Autorem projektu je Anatoly Yunitskiy a na těchto technologiích pracoval přes 42.let.

Toto video vám ukáže, proč je technologie potřeba a proč je velmi žádaná. Její výhody a reálnou ukázku vysokorychlostní a již zcertifikované městské, rekreační a nákladní dopravy.

  

Proč investovat do SW technologie a jak si zhodnotím finance?

 výhodné uložení financí  doživotní dividendy  duševní vlastnictví  spoluvlastnictví světové společnosti

Když jsem se zapojil v listopadu 2015, bylo všude jen bahno a na bývalém tankodromu kde je teď vybudovaný ekotechnopark byl jen betonový základ nástupní budovy a vše jen 3D modelace. V tu dobu bylo za $60 3600 startupových podílů. Dnes je za $60 1500 startup podílů. Pokud si vemete, že na burze bude nominální hodnota jedné akcie $1 + roční dividendy bude to obrovský zisk. Akcie samozřejmě budou na ceně i stoupat díky nově postaveným km. Pak už záleží na samotném člověku jestli si odpustí jedny boty, mobil nebo cokoliv jiného a zainvestuje do své budoucnosti. 🙂

Ekotechnopark

Autor projektu Anatoly Yunitskiy dostal zelenou a začal přetvářet své sny ve skutečnost společně se svým pracovním týmem na vysoké úrovni a s vlastní strojírenskou firmou.

Momentálně se koná dokončení výstavby EkoTechnoParku, ve kterém se celý projekt testuje, předvádí a certifikuje. A plánuje se i výstavba nejekologičtějšího a nejmodernějšího města s názvem Euroassia. V EkoTechnoParku se zájemcům prezentuje celý projekt SkyWay, takže zájemci přímo v praxi vidí celou technologii v provozu, včetně testovacích jízd, tratí, modelů a to hlavně na Ekofestu. Když jsem se v Listopadu 2015 zapojil, byl jen betonový základ hlavní budovy (nástupiště).

SkyWay a ekotechnopark mají dva druhy vývoje. Zafinancování a vývoj technologie. Zafinancováno je přes 98% a brzy bude ukončena možnost stát se spolumajitelem mateřské společnosti. Co se týká vývoje, máme zcertifikovaný Unibus, Unibike, Unicar a nákladní dopravu. V srpnu na Ekofestu byl představen dron s nosností jedné tuny a elektromobil pro lidi s hendikepem. Dozvěděli jsme se první adresné projekty. V září na veletrhu Innotrans 2018 byl vystaven vysokorychlostní Unilot.

Co je Ekofest?

Ekofest je svátek SkyWay a velká událost která se koná za účasti lidí z celého světa přímo v Ekotechnoparku. Takže nikdo nemůže říct, že je to sci-fi, 3D modelace nebo tak něco.

Záznam živého vysílání z Ekofestu 2018 který se konal 4.8.2018

Na Ekofestu 2018 byly představeny další projekty/produkty

Unimobile který se certifikuje byl představen na výstavě InvaExpo 2018 která se konala 12.-14. září 2018 v Moskvě. http://unimobile.by/en/

Další videa a reálná ukázka SW technologie

Další videa česky: https://www.youtube.com/channel/UC9O4u7mnAZfE3aHE6OLBsQQ/videos

18.-21.9.2018 se konal dopravní veletrh Innotrans 2018

Na této výstavě byl poprvé představen 6-ti místný vysokorychlostní model.

20-minutové video z výstavy Innotrans 2018 z rozhovoru s Anatoly Junickým a Sergejem Sibiriakovem. Video má slovenské i české titulky – (vpravo dole kliknete na CC). https://vimeo.com/290930794

První projekty ve světě

Přípravy na výstavbu ve Spojených arabských emirátech začaly na jaře roku 2018. V rámci přípravných prací byl vytvořen nejkomplexnější projekt inovačního centra SkyWay v tropické verzi, včetně tří zkušebních kolejí, nákladních a osobních kolejových vozidel, úroveň infrastruktury – stanice, sklady, vypínače, inteligentní systém bezpečnosti, řízení, napájení a komunikace. Současně bylo provedeno mnoho schválení a koordinace s místními orgány; zakázky na stavební a montážní práce, vybavení a speciální konstrukce byly umístěny nejen ve Spojených arabských emirátech, ale také v několika zemích na několika kontinentech.

Dne 23. listopadu 2018 se v rámci 5. Eurasijského ekonomického kongresu v rámci části „Chytré město“ poprvé představil koncept prvního projektu v Moskvě.

Shrnutí roku 2018