Výsledek obrázku pro skyway invest group logo

 

SKYWAY, TRANSNET – Pokrok se zastavit nedá

Převratný projekt XXI. století a vy máte možnost se stát spolumajiteli této technologie

Akademie soukromého investora u SkyWay Invest Group. Máte možnost získat vzdělávací balík o finanční gramotnosti a zisk bonusu ve formě záloh na podíly SkyWay technologie. Jsou to tzv. před-akcie, nikoliv ještě cenné papíry. Jedná se o crowdinvesting. Po vstupu na veřejnou burzu bude nominální hodnota jedné akcie $1 která neustále poroste díky tomu, že se SW bude rozšiřovat do celého světa. Dividendy budeme pobírat jednou za rok. Již teď se děje kapitalizace, začínají se realizovat adresné projekty a peníze už SW přijmá za technické dokumentace.

SkyWay je nový nadzemní dopravní systém, v němž je provoz uspořádán pomocí závěsných strunových kolejnic natažených mezi podpěrami. Rychlost vysokorychlostního modelu může dosáhnout přes 500 km/h a jejich pohyb je regulován automaticky. SkyWay bude zajišťovat transport lidí i nákladu.

Proč investovat do SkyWay:

 výhodné uložení financí  doživotní dividendy  duševní vlastnictví  spoluvlastnictví světové společností

Toto video vám ukáže, proč je technologie potřeba a proč je velmi žádaná. Její výhody a ukázku vysokorychlostnínákladní a již zcertifikované městské a rekreační dopravy. Dopravní se právě certifikuje a model vysokorychlostní dopravy bude předveden na prestižní výstavě v Berlíně Innotrans 2018.

Jedinečná příležitost, můžete se stát vlastníkem této technologie

SW má patentované technologie. Autorem projektu je Anatoly Yunitskiy a na těchto technologiích pracoval přes 42.let.

Zástupcem generálního ředitele je Viktor Baburin. (Na fotce po levé straně Yunitského při návštěve Indie společně s Dalajlámou). Indie nutně potřebuje technologii SkyWay protože má problémy s přelidněním.

Ekotechnopark

Autor projektu Anatoly Yunitskiy dostal zelenou a začal přetvářet své sny ve skutečnost společně se svým pracovním týmem na vysoké úrovni a ve spolupráci se strojírenskýma firmama.

Momentálně se koná dokončení výstavby EkoTechnoParku, ve kterém se celý projekt testuje, předvádí a certifikuje. A plánuje se i výstavba nejekologičtějšího a nejmodernějšího města s názvem Euroassia. V EkoTechnoParku se zájemcům prezentuje celý projekt SkyWay, takže zájemci přímo v praxi vidí celou technologii v provozu, včetně testovacích jízd, tratí, modelů a to hlavně na Ekofestu.

Když jsem se v Listopadu 2015 zapojil, byl jen betonový základ hlavní budovy (nástupiště). O tom, jak je na tom Ekotechnopark dnes se můžete přesvědčit ve videích.

Fotka uživatele jackings.

Co je Ekofest?

Ekofest je svátek SkyWay a velká událost která se koná za účasti lidí z celého světa přímo v Ekotechnoparku. Takže nikdo nemůže říct, že je to sci-fi, 3D modelace nebo tak něco.

Záznam Ekofestu 2018 který se konal 4.8.2018

Na Ekofestu SW představil další produkty

Další videa která představují SW

Další videa česky: https://www.youtube.com/channel/UC9O4u7mnAZfE3aHE6OLBsQQ/videos

Info, registrace, vklad a backoffice

Ještě stále máme šanci mít balík za „směšnou cenu“. Již brzy se uzavře možnost zakoupit balík. (K balíku jsou tzv. předakcie jako bonus).


Registrace: https://swigroup.org/3Wpr


FB skupina: https://www.facebook.com/groups/407454252786068/


12.6.2018 Ve SkyWay už je přes milion investorů z celého světa

Fotka uživatele jackings.

SkyWay a ekotechnopark mají dva druhy vývoje. Zafinancování a vývoj technologie. Zafinancováno je 98% a brzy bude ukončena možnost stát se spolumajitelem mateřské společnosti. Co se týká vývoje, máme zcertifikovaný Unibus, Unibike a certifikuje se Unicar a nákladní Unitruck. Mimo to v srpnu na Ekofestu uvidíme dron s nosností jedné tuny a elektromobil pro lidi s hendikepem. Dozvíme se i první oficiální adresné projekty a myslím si, že pro městskou nebo rekreační dopravu. V září na Innotrans 2018 bude vystaven vysokorychlostní Unilot který pak pojede na certifikaci. Proto dává smysl, že do konce roku bude bez problému dokončena 15. etapa. Teď se ukazuje, jaká to byla výhoda zapojit se už v roku 2015-16. 


Registrace: https://swigroup.org/3Wpr


FB skupina: https://www.facebook.com/groups/407454252786068/