Výsledek obrázku pro skyway invest group logo

 

SKYWAY, TRANSNET – Pokrok se zastavit nedá

Převratný projekt XXI. století a vy máte možnost se stát spolumajiteli této technologie

Akademie soukromého investora u SkyWay Invest Group. Máte možnost získat vzdělávací balík o finanční gramotnosti a zisk bonusu ve formě záloh na podíly SkyWay technologie. Jsou to tzv. před-akcie, nikoliv ještě cenné papíry. Jedná se o crowdinvesting. Po vstupu na veřejnou burzu bude nominální hodnota jedné akcie $1 která neustále poroste díky tomu, že se SW bude rozšiřovat do celého světa. Dividendy budeme pobírat jednou za rok. Již teď se děje kapitalizace, začínají se realizovat adresné projekty a peníze už SW přijmá za technické dokumentace.

SkyWay je nový nadzemní dopravní systém, v němž je provoz uspořádán pomocí závěsných strunových kolejnic natažených mezi podpěrami. Rychlost vysokorychlostního modelu může dosáhnout přes 500 km/h a jejich pohyb je regulován automaticky. SkyWay bude zajišťovat transport lidí i nákladu.

Proč investovat do SkyWay:

 výhodné uložení financí  doživotní dividendy  duševní vlastnictví  spoluvlastnictví světové společností

Dnes se můžete stát spolumajitelem společnosti SkyWay za pouhých 15 dolarů a získávat doživotní dividendy a možnost předat akcie v dědictví, ale brzy tato příležitost nebude!

Můžete být součástí rozvoje nových technologií, která každému z nás usnadní cestu, za bezkonkurenční cenu. Nemáme konkurenci a SW technologii nestojí nic v cestě, v rozvoji a je velmi žádaná napříč celým světem protože řeší bezpečnost, ekologii, modernizaci, rychlost, cenu a další problémy které nás v budoucnu čekají. Zakladatel Anatoly Yunitskiy zasvětil projektu svůj život. Tuto myšlenku přivedl i přes překážky k plné realizaci.

Jedinečná příležitost, můžete se stát vlastníkem této technologie

SW má patentované technologie. Autorem projektu je Anatoly Yunitskiy a na těchto technologiích pracoval přes 42.let.

Zástupcem generálního ředitele je Viktor Baburin. (Na fotce po levé straně Yunitského při návštěve Indie společně s Dalajlámou). Indie nutně potřebuje technologii SkyWay protože má problémy s přelidněním.

Toto video vám ukáže, proč je technologie potřeba a proč je velmi žádaná. Její výhody a ukázku vysokorychlostnínákladní a již zcertifikované městské a rekreační dopravy. Dopravní se právě certifikuje a model vysokorychlostní dopravy bude předveden na prestižní výstavě v Berlíně Innotrans 2018.


Registrace: https://swigroup.org/3Wpr


FB skupina: https://www.facebook.com/groups/407454252786068/


Ekotechnopark

Autor projektu Anatoly Yunitskiy dostal zelenou a začal přetvářet své sny ve skutečnost společně se svým pracovním týmem na vysoké úrovni a ve spolupráci se strojírenskýma firmama.

Momentálně se koná dokončení výstavby EkoTechnoParku, ve kterém se celý projekt testuje, předvádí a certifikuje. A plánuje se i výstavba nejekologičtějšího a nejmodernějšího města s názvem Euroassia. V EkoTechnoParku se zájemcům prezentuje celý projekt SkyWay, takže zájemci přímo v praxi vidí celou technologii v provozu, včetně testovacích jízd, tratí, modelů a to hlavně na Ekofestu.

Když jsem se v Listopadu 2015 zapojil, byl jen betonový základ hlavní budovy (nástupiště). O tom, jak je na tom Ekotechnopark dnes se můžete přesvědčit ve videích.

24.4.2018 – První jízda delegace z Jekatěrinburgu v již zcertifikovaném Unibusu v Ekotechnoparku

Co je Ekofest?


Ekofest je svátek SkyWay a velká událost která se koná za účasti lidí z celého světa přímo v Ekotechnoparku. Takže nikdo nemůže říct, že je to sci-fi, 3D modelace nebo tak něco. V tomto roce 2018 se bude konat další Ekofest a bude to velké!

Další videa která představují SW

Plno dalších videí česky: https://www.youtube.com/channel/UC9O4u7mnAZfE3aHE6OLBsQQ/videos

Záznam živého vysílání z 16.4.2018

Živá vysílání se konají každé pondělí a čtvrtek od 18:30 na tomto linku https://www.youtube.com/c/PMInvest/live

Info, registrace, vklad a backoffice

Ještě stále máme šanci mít balík za „směšnou cenu“. Již brzy se uzavře možnost zakoupit balík. (K balíku jsou podíly jako bonus).


Registrace: https://swigroup.org/3Wpr


FB skupina: https://www.facebook.com/groups/407454252786068/


Pokud se chcete dozvědět veškeré detaily o technologii a nejnovější informace, přejděte na tento odkaz kde máme videa v češtině.

26.4.2018: Včera jsme přešli rovnou do 12 etapy vývoje z 15 etap. Máme informace, že 15 etapa by měla být dokončena již tento rok. Pro detailní informace o tom, co se už udělalo přikládám video, kde to celé popisuje přímo pan Junický. 🙂

Pokud vás zajímají veškeré detaily jako struktůra firmy, dividendy, hodnota akcií po vstupu na burzu a právní otázky. Pak mrkněte na toto video. MAXIM GAFIYAK
je ředitel mezinárodního právního oddělení Sky Way Invest Group, právník, doktor filozofie mezinárodního práva a právní psychologie (Oxford), soukromý investor, akcionář společnosti SkyWay.

12.6.2018 Ve SkyWay už je přes milion investorů z celého světa