Obchodní signály od českého Crypto Kingdom. Funguje to?

Dnes máme poslední den v roce a já cítím, že je potřeba napsat nějakou recenzi na téma obchodní signály od českého projektu Crypto Kingdom. Právě proto, že je poslední den v roce, jsem tento rok zakončil až tak, že jsem s takovými výsledky ani nepočítal. Na fotce níže, můžete vidět můj výsledek během posledních pár dní v roce a ty byly právě na základě signálů od CK. Pak není pochyb, jestli to tedy funguje nebo ne. Samozřejmě že ano.

 

Kompletně všechny signály které jsem od CK provedl můžete sledovat na mém veřejném portfoliu.

https://www.cryptocompare.com/portfolio-public/?id=153647 (V current otevřené, v sold prodané).

Jak to funguje?

Ten kdo neumí sám obchodovat na burze nebo se teprve učí či se chce do toho teprve nějak dostat je tohle vhodná příležitost. Do skupiny na Telegramu (mobilní aplikace) dostáváte signály kterou kryptoměnu a za jakou cenu zrovna nakoupit, pak nakoupíte a prodáváte se ziskem. Ze všech signálů jsem měl zatím jeden ztrátový cca. jen -11.88%. Viz. odkaz na mé veřejné portfolio. Je potřeba počítat s tím, že jak se trh rychle pohybuje tak některý signál nemusí vyjít a od toho jsou stop-lossy které nastavujete a když jdete například do -10%, obchod se uzavře a prodá. Je to tzv. řízení rizika.

Kolik investuji a kolik si za signály vydělám?

Příklad: Na signály dávám většinou 0.07 btc a to je na koruny v tuto chvíli při kurzu $13000 za btc asi 20 tisíc czk. Jak můžete vidět, většinou dosáhnu přes 10% zisk a prodávám. Proč? Protože nechci být ve stresu ale chci být co nejvíce stabilní a v klidu. To znamená, zadám příkaz, ze vkladu spočítám 10%, přičtu ke vkladu a za tuto cenu pak prodávám. Tzn. z 0,07 btc mam 0,007 btc zisk a to je asi 2000 czk zisk za jeden signál a ještě se to při dosažení procent většinou přes noc samo prodá. Celkový kapitál který otáčím na signálech je přes 100 tisíc czk abych měl rezervu na více signálů zároveň.

Členství

Pokud nejmenší členství stojí 1000 czk na měsíc, pak každému dojde, že už po prvním signálu pokud dosáhne 10% získává vklad zpět + 1000 czk zisk. Je tedy potřeba zaplatit členství a mít ještě kapitál na burze který otáčíte. Doporučuje se na signál maximálně 0,1 btc a už i to je dost. Emoce hrají velkou roli a jak jsem psal, měli byste být v klidu. Hlavně na začátku.

Jak na to?

Co je lepšího než udělat video z vlastní zkušenosti? 🙂

Video je z 5.12.2017

Chci se připojit do Crypto Kingdom – obchodní signály

2 komentáře to “Obchodní signály od českého Crypto Kingdom. Funguje to?”

 1. Vojtech Zejda says:

  ZDravim, shledl sem vase video, mam uz nekolik zkusenosti s podobnymy tipy za uplatu, vesmes vsechny ztratove.tudiz k tomu pristupuji uz velmi opatrne. Mam dotaz z vasi zkusenosti jaky mate procentualni uspech z uzavrenych obchodu? a Jaky doporucujete ze zacatku vklad, kdyz bych chtel docilit zisku alspon 10000kc mesicne? diky

  • jackings says:

   Ahoj, promin ze pisu az ted, mam zaspamovane komentare a musim nahodit nejaky plugin.

   Staci si zaplatit clenstvi za signaly a pak je na kazdem kolik si na burze točí. Já to dělám teď tak, že nedávám na signál víc jak 0,07 BTC. Záleží na každém.

   Crypto Kingdom doporucuje max 10% kapitalu na signal, tzn. pokud mas 1BTC tak max 0,1 BTC. Jde o mnozeni BTC.

   Mrkni na me portfolio a tam uvidis jak uspesne, tak i ztratove obchody.

   Taky neberu signaly jen od CK ale i od zahranicnich skupin a snazim se si analyzy delat i sam.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *