Kam se Futurenet od začátku posunul?

Výsledek obrázku pro futurenet

Perfektní vedení

Díky perfektnímu vedení Futurenet ještě nepotkaly žádné problémy. Starají se o projekt naplno, neustále otevírají nové kanceláře, dělají meetingy, neustále nové vylepšení a hlavně projekty. Jsou to zakladatelé, kteří opravdu chtějí aby vydělali i členové a firma šlapala tak jak má.

Začátek Futurenetu jako sociální síťe

Futurenet byl na startu samostatná sociální síť která dávala za aktivitu a ze zisku 90% mezi uživatele a 10% si brala. U Facebooku to máte tak, že si bere 100% zisk. Toto bylo úplně první video které prezentovalo Futurenet jako sociální síť. Postupem času se začal rozrůstat a expandovat do světa.

Síť se postupem času vylepšovala a dostala i komplet nový vzhled.

Future Adpro

Dalším projektem Futurenetu byl Future Adpro. Tedy možnost si zakoupit reklamní balíky které se zhodnocují z $50 na $60 za 120 dní. Kliká se 10 reklam denně a tím jste kvalifikování pro zisk z reklamních balíků a činnosti firmy. Detailní video o Future Adro mám na svém youtube kanálu. Nebo můj web o Adpro. Je zde možné i Adpro doporučovat a tím získat finanční prostředky navíc. Je stabilní a šlape na jedničku.

Toto bylo první oficiální video, které představovalo Future Adpro.

Futurenet Shop

Futurenet založil i svůj obchod kde je možnost s nakoupit například vlastní smartphony od Futurenetu, stejně tak parfémy, hrnky, hodinky, doplňky a plno dalšího. https://store.futurenet.club/

Výsledek obrázku pro futurenet shop

Možnost leasingu

Další z projektů který přišel je ten, že se Futurenet rozhodl členům poskytnout možnost vlastního leasingu. http://futurenetlease.com/

Futurenet Cafe

Už teď má Futurenet svou první reálnou kavárnu na Ukrajině v hlavním městě Kyjev.

Výsledek obrázku pro futurenet cafe

Future Cloud

Dalším projektem je Future Cloud. Máte možnost využívat online úložiště od Futurenetu. Vhodné například pro ukládání fotek, videí atp.

Vyplácení ve zlatě

Další nevídanou a pro někoho až neuvěřitelnou věcí kterou zakladatelé chystají je vyplácení ve zlatě ve spolupráci s firmou PGD.

Konference / meetingy

Mezi těmito událostmi jak postupně přibývaly projekty od Futurenetu se konaly konference. První se konala v roce 2015 ve městě Kemer a účastnilo se 100 lidí. Druhá ve Varšavě opět v roce 2015 a účast 250 lidí. Třetí konference byla ve Wroclavi v roce 2016 a účast 600 lidí. Poslední se konala tento rok v Krakově a účast přes 2000 lidí. Další konference se koná už tento měsíc 24-25.11.2017 v Macau a účastnit se bude 5.000 lidí. Sami vidíte, že každá další konference je čím dál větší.

Na konferenci v Macau nám byla zároveň představena i nová kryptoměna od Futurenetu – FUTURO COIN. http://www.futurocoin.com/

To však neznamená, že se konaly jen tyto oficiální konference ale konalo se i plno dalších jako byla například tato v Mariboru kde přijel i Stephan Morgenstern a Paul Hugh.

Neustále nové kanceláře

Tím jak Futurenet expanduje do celého světa, teď například do Asie, zakládá furt nové kanceláře

Související obrázek

Futurenet podporuje sportovce

Například mladého Judo bojovníka Piotra Płońského

nebo například klub Brazilského Jiu-Jitsu a další.

Únor 2018 – spuštěn Futuro coin

V čem je FUTUROCOIN kryptoměna vyjimečná?

Výsledek obrázku pro futuro coin

– má VLASTNÍ BLOCKCHAIN a vlastní Exchanger

– má přes 2,5 milionu potenciálních uživatelů hned od spuštění

– hned od začátku se s ní dá obchodovat na burze kryptoměn, konkrétně na BitBay a přidají se další burzovní platformy jako například Bittrex

– dá se s ní nakupovat ve futurenet e-shopu, v kavárnách, v online a offline obchodech, nákupní centra, od spuštění kryptoměny i na stránkách, které budou lepší obdobou známého eBay!

– bude mít jeden z nejpropracovanějších kompenzačních plánů vůbec.

Moje hodnocení

Pokud hledáte projekt, kde budete spokojeni, chcete ho dlouhodobě budovat a hlavně vydělávat, pak je tohle ta pravá příležitost. Od začátku jsem se nesetkal s žádným problémem. Nejedná se o žádný HYIP nebo ponzi schéma což si myslím, že jsem v tomto článku dokázal.


Registrace: https://jackings.futurenet.club/futureadpro


FB skupina: https://www.facebook.com/groups/FutureNetCZSK/


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *