Nejsem investiční fond ani nedělám kolektivní investování

Něco o mně: Realizace projektů začala hraním hry World of Warcraft už na základce. Už mně nebavilo jen hrát. Chtěl jsem v tom věku vlastní herní server. To mě donutilo naučit se dělat webové stránky, grafiku, MySQL databáze, ovládání Linux virtuálních serverů a věci kolem toho. Tím jsem procházel denním učením asi rok. Musel jsem se naučit i Photoshop abych si mohl dělat propagační materiály. Už tehdy přezdívka jackings. Radil jsem na fóru ostatním a vedl už na základce a pak střední vlastní herní server s průměrnou návštěvností bez placených reklam. Měl jsem díky tomu menší příjem abych si mohl koupit to, co jsem potřeboval. Pak jsem hodně času začal věnovat „Search engine optimalization“ (SEO) abych dostal své weby do předních příček ve vyhledávání a to se daří. Během toho denní zkušenosti, učení se novým věcem a po více jak 6 letech jsem konečně mohl dát výpověď a platit si sociální a zdravotní sám. Zajímám se o alternativní informace a budování své značky jackings. Spoléhám jen sám na sebe a nejde mi o nic jiného než o svobodu a být sám sobě šéfem což už od 1.8.2017 jsem. Chci objíždět svět a učit se jen to co chci já.

Jak si teď vybírám projekty? Podvodů je plný internet a na ty jsem taky narazil. Ale neházím vše do jednoho pytle protože máte špatného policistu ale pak i dobrého – to samé s politikou. Nejdříve jsem se řídil určitými lidmi. Jenže i u nich mnohdy projekt skončil a já začal hledat sám. Nejen v ČR ale po celém internetu. Naučilo mě to filtrovat projekty a lidi zároveň.  Podle mně je nejdůležitější team který projekt vede protože pokud má zakladatel špatné jméno a pověst, pak bude mít špatnou pověst i projekt. Nejhorší je, pokud se zakladatel skrývá. Pokud přece chce stabilní firmu, musí ji transparentně řídit. Adresa firmy, důkazy výplat, řádná certifikace a registrace firmy, FB skupiny kvůli názorům druhých (kontakt s ostatními členy), živé webináře/prezentace, jezdit na meetingy a co nejlépe se informovat o dané společnosti. Musí vás nápad té firmy bavit. 🙂 Dostal jsem se do fáze, kdy je pro mně jedničkou SkyWay Invest Group u kterého jsem od lidstopadu 2015, na druhé místo řadím kryptoměny a obchod s něma. Mnohem lepší než nějaký forex. Potom Futurenet a až poté na diverzifikaci další projekty. Kromě toho se snažím každodenně učit nové věci.

Nemám rád lidi, kteří dělají MLM pro pojišťovny nebo šíří půjčky s vědomím toho, že můžou lidi zničit. Někdo chce začít z nuly, někdo otočit větší nebo menší vklad. Někdo svůj team budovat chce, někdo ne. Někdo má rád majetkovou investici jako akcie nebo kryptoměny, někdo rád burzu či reklamy. 🙂 Záleží na každém.